Політика конфіденційності

Реєстрація на сайті

Реєструючись на сайті bokuto.com.ua, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті. Після підтвердження реєстрації або оформлення замовлення (як через сайт, так і по телефону), Ви погоджуєтесь з правилами Оплати та доставки, а також Політикою конфіденційності текст яких розміщений на сайті bokuto.com.ua в розділі Інформація.


Відмова від відповідальності

Інтернет магазин Bokuto.com.ua не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому сайті. Bokuto.com.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому сайті bokuto.com.ua не зобов'язаний оновлювати їх. Bokuto.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Використання персональних даних

Реєструючись або користуючись сайтом, Ви даєте свою згоду на обробку та зберігання ваших персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI. Дана Політика конфіденційності поширюється на користувача сайту bokuto.com.ua з моменту, коли під час використання сайту bokuto.com.ua він при передачі своїх персональних даних погодився з умовами даної Політики конфіденційності і діє до тих пір, поки на сайті bokuto.com. ua зберігається будь-яка інформація про користувача, в тому числі і персональні дані.