Оплата та доставка

ОПЛАТА:

1. Оплата замовлення здійснюється на розрахунковий рахунок (IBAN). Переказ коштів за товар можливо здійсниті через термінали самообслуговування, через інтернет банкінг Приват24 (та інші) або касу банку. Після оплати обов'язково повідомте нам по телефону, viber або е-мейлу.

2. Оплата замовлення можлива при отриманні товару (післяплатою). Комісія за оформлення післяплати згідно тарифів Нової пошти додатково складає 20 грн + 2% від суми оплати. Оплата відбувається після отримання товару на відділенні Нової пошти.


ДОСТАВКА:

1. Доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта".

2. За погодженням з менеджером доставка можлива "Укрпоштою".

Товар зберігається на Новій пошті до 7 днів. Якщо протягом цього терміну покупець не забрав товар, він автоматично повертається назад на склад відправки. У разі, якщо товар був оплачений частково (передплата) і покупець його не забрав протягом 7 днів або відмовився від товару (з особистих причин), то транспортні витрати віднімаються з суми сплаченого авансу. У разі, якщо товар був оплачений повністю і клієнт його не забрав протягом 7 днів, повторна відправка цього товару здійснюється тільки після оплати транспортних витрат пов'язаних з поверненням такого товару.


УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ / ОБМІНУ:

Повернення\обмін продукції можливий протягом 14 днів після отримання товару за умови оплати замовником транспортних витрат, пов'язаних із здійсненням такої дії, цілісності упаковки і товарного виду продукції. Товар повертається в первісному вигляді з фабричними етикетками і упаковкою. Товар зі слідами використання (забруднення, пошкодження, відсутність етикеток, прання і т.д.) до поверненню не підлягає.

Щоб зробити успішну покупку, перш ніж замовити товар, проконсультуйтесь будь-ласка з нашими фахівцями з приводу способів оплати та доставки, а також технічних характеристик товару: комплектації, розміру, матеріалу, кольору.